Ісус і я

Головна | Ісус і я

Ісус є цікавою особистістю. Він надихає мільйони людей у цілому світі. Але ким Він є особисто для тебе? Біблія каже, що Він хотів би знати тебе особисто. Прочитай історії людей, які пізнали Ісуса і як це вплинуло на їхнє життя.

У пошуках миру

Люди продовжують відчайдушно шукати миру, покладаючи надії на уряди і релігії. Проте, це все намарно…

“Додатки” в твоєму розумі

Якщо ти часто користуєшся смартфоном і не маєш звички закривати кожну програму одразу після її використання, то зрештою виявиться, що у тебе одночасно відкриті десятки додатків. Це виснажує твій акумулятор…

Наважся довіритися Богу

Біблія розповідає нам історію про людину, яка не до кінця наважилася пройти через те, що Бог призначив для неї.

Зроби перший крок назустріч своєму покликанню

Ісус заохочує тебе зробити перший крок (і мене також!). Можливо, страх паралізує тебе. Однак Бог не покладається на твої навички, коли доручає тобі певну місію.

Час з Ісусом

Ще сьогодні повернися до столу Отця. Займи це почесне місце і занурся в спілкування з Ним. У час твоєї спільності з Ним Ісус хоче наблизити тебе до свого серця і поділитися тими відкриттями, які Він має для тебе.

Ранок з Богом

А ти маєш звичку починати день у присутності Бога?

Будьмо відвертими, нам не завжди легко виділяти час для духовних дисциплін, чи не так?

Наш Небесний Батько

Біблія часто звертає увагу не тільки на подібність між земним батьківством і божественним, а також і на їхні величезні відмінності.

Його серце безкрає як небо

Усі християни вірять в те, що Бог прощає гріхи. Але як багато з нас відчувають до глибини душі, що Бог любить прощати?

Чому ми молимося за їжу?

Кожен прийом їжі – це диво
Вражаючим є той факт, що наше серце не сповняється вдячністю та хвалою кожного разу, коли ми сідаємо за накритий стіл. Адже Божий дизайн щодо вживання їжі є просто дивовижним!

Розпочни свій щоденник вдячності

Ідея полягає в тому, щоб виділяти кілька хвилин щодня для того, щоб записати те, за що ти вдячний, занотувати думку, натхненну Святим Духом, цікаву ідею або те, на що надихнуло тебе щоденне читання Біблії.

Більше матеріалів

Пошук за темами