LOGO AMED Ukr_Монтажная область 1 копия 2

Зареєструйтеся, і я з великою радістю надсилатиму вам шоранку надихаючий електронний лист «Диво кожного дня»!

P.S. Разом з підпискою на розсилку ви отримаєте подарунок — безкоштовну електронну книгу!

Подпись-Стив-Вебер-white1-768x199


*Підписуючись, ви погоджуєтеся з умовами та положеннями про конфіденційність Jesus.net.

Бог хоче змінювати ваше життя, щодня кожного разу!

«Диво кожного дня»

диво кожного дня

Чим ви прикриваєте свою наготу?

Нещодавно я читав книгу, в якій автор написав: «Ми все намагаємося щосили прикрити свою наготу. Ми покриваємо її здобутками. Ми покриваємо її науковими ступенями. Ми покриваємо її матеріальним майном. І…

диво кожного дня

Приєднання до Христа подібне до зодягнення у нову одежу

Світ, плоть і диявол постійно пропонують нам «пластирі», щоб допомогти впоратися з багатьма серйозними ранами в наших душах. Сьогодні я відкрив Facebook та побачив рекламу. У ній йшлося про те,…

диво кожного дня

Довіряйте тому, що Бог вам каже про вас!

Протягом дня ми чуємо тисячі різноманітних послань. Більшість із них – голоси, що намагаються розповісти вам про те, хто ви є чи що вам необхідно робити, щоб стати успішним. І…

Свідчення

«Для мене ”Диво кожного дня“ схоже на воду у пустелі... моє життя глибоко змінилося».

«Бог дав мені сили пробачити людей, які заподіяли мені біль. Сьогодні я перегорнув цю сторінку, і тепер рухаюся вперед з Богом. Я можу все через Христа, Який мене зміцнює!»

«Ви навіть не уявляєте, як сильно ”Диво кожного дня“ вплинуло на мене! Тепер я відчуваю відновлений зв’язок зі Святим Духом щодня».

ПРО АВТОРА «ДИВО КОЖНОГО ДНЯ»

Стівен Пол Вебер (Steven Paul Weber) – місіонер, християнський служитель та міжнародний громадський діяч, президент Steve Weber International. Один із засновників Альянсу «Україна без сиріт», ініціатор громадського просімейного руху «Територія відповідальності» та зцілюючого сім'ї проєкту JH Outback Ukraine. Стів та Крісті Вебер — батьки шести дітей, троє з них усиновлені.

Майже 30 років (з 1991 по 2020 рр.) Стів із сім'єю жив та працював у столиці України, очолюючи підрозділ Christian Broadcasting Network (CBN) у країнах СНД та Східній Європі. Фактично, це також служіння місіонера, оскільки мета організації — благовістити народам за допомогою медіа та благодійності. Перше завдання Стіва Вебера на цій посаді — забезпечити трансляцію християнських телепередач виробництва CBN на території колишнього СРСР. Кампанія отримала неймовірний відгук — офіс у Києві засипали мільйони листів телеглядачів, які прагнули більше дізнатися про Ісуса.

А сам він прийняв спасіння Христа ще у підлітковому віці, й одразу розпочав перші кроки у місіонерстві. На початку 80-х отримав бачення від Бога служити народам колишнього СРСР, й до переїзду в Україну кілька разів здійснював місіонерські поїздки до Росії та України, де благовістив місцевому населенню й вивчав мову та культуру.

Стів Вебер багато сил та часу присвячує громадським і соціальним проєктам, спрямованим на об'єднання сімей, зміцнення ролі батька та профілактику сирітства, протидію поширення порнографії та підтримку людей, які шукають свободи від гріха та залежностей.

«Диво кожного дня» стало природним продовженням проєкту інтернет-благовістя «Пошук Бога» (poiskboga.com), де користувачі у вільному доступі отримують відповіді на свої запитання про особистість, душу та взаємини з Ісусом Христом.

Вже більше двох років Стів Вебер щодня пише для російськомовної версії міжнародного проєкту «Диво кожного дня», й тисячі підписників щоранку отримують на email короткі послання, що підбадьорюють у вірі, а десятки тисяч читачів слідкують за проєктом у соціальних мережах. Також тисячі користувачів платформи YouVersion щодня користуються планами читання Біблії від Стіва Вебера та «Дива кожного дня».
Але глобальна мета засновників проєкту — надати можливість користувачам та підписникам читати ці послання своєю рідною мовою. Тому до списку з 17-ти мов розсилки додається й 18-та — українська!

«Життя з Духом Святим і Словом Божим це як повітря. Слова Божі — це Дух і Життя, я не втомлююсь знов і знов говорити про це! Моя мета — досягати однієї людини, можливо, навіть на один день. Досягати для того, щоб Святий Дух змінював її життя. Про це я думаю щоразу, коли відкриваю мій шаблон для листів», — каже Стів Вебер.

Підписуйтесь! Читайте! Надихайтеся! Помічайте зміни свого серця, довіряючи дії Духа Святого у милості й любові Ісуса! Просимо Господа використовувати простий інструмент «Диво кожного дня», щоб допомогти вам щодня наближатись до Нього!

Подпись-Стив-Вебер1-1
Schermafbeelding-2019-03-20-om-10.41.10-150x150-circle

Одна молитва може змінити ваше життя!

Подпись-Стив-Вебер-white1-768x199

Бог хоче змінити ваше життя

Отримуйте підбадьорення щодня!*Підписуючись, ви погоджуєтеся з умовами та положеннями про конфіденційність Jesus.net.

Дива доступні кожному! Дива доступні й вам!