Як не боятися смерті?

Головна | Blog | Як не боятися смерті?

Це цілком нормально – думати про смерть. Насправді, дивним було б якби ви ніколи не думали про неї. Адже смерть є кінцевою реальністю, з якою ми всі повинні зіткнутися. Ніколи не думати про смерть не просто неможливо, – це нерозумно.

Найголовніше, що ми можемо вам донести – це те, що не потрібно боятися смерті. З тієї простої причини, що Ісус Христос прийшов у світ, щоб подолати силу смерті над нами. Смерть не була частиною початкового плану Бога для людського роду, але коли Адам і Єва повстали проти Бога – все змінилося. Після цього і гріх, і смерть стали невід’ємною частиною нашого життя – тим фактором, що об’єднує кожну людину на планеті. Але своєю смертю і воскресінням Ісус Христос здолав сили гріха, смерті і пекла. Якщо ми довіряємо Ісусу, то вони більше не мають ніякої влади над нами.

Що ви зробите з Ісусом Христом? Це найважливіше питання з усіх запитань, на які ви будь-коли даватимете відповідь. Тому я молюся, щоб ви відповіли на нього, звернувшись до Ісуса і віддавши своє життя Йому. Запросіть Христа прийти у ваше серце і ваше життя вже сьогодні. Довірте Йому справу спасіння вашої душі та вашу вічність. Божа обітниця, записана в Біблії, звучить і для вас: «Бо заплата за гріх смерть, а дар Божий вічне життя в Христі Ісусі, Господі нашім» (Римлян 6:23).

Потім попросіть Ісуса забрати ваші страхи і натомість наповнити ваше життя Його миром. Попросіть Його також направляти вас і допомогти вам слідувати за Ним щодня.

Біллі Грем

Джерело: billygraham.org