Потрібно лише помолитися

Головна | Потрібно лише помолитися

Молитва – це відповідь на Добру Новину

Євангелія – це добра новина про Божу благодать, яку Бог явив нам через Свого Сина Ісуса Христа.

“бо всі згрішили, і позбавлені Божої слави, але дарма виправдуються Його благодаттю, через відкуплення, що в Ісусі Христі.” Римлян 3:23-24

Що це означає для мене?

Ця добра новина потребує твоєї відповіді. Ти повинен особисто відповісти на це послання. Як Ісус, так і Його апостоли закликали:

“Покайтеся, і віруйте в Євангелію!” Марка 1:15

Покаяння це:

  • Визнання своїх гріхів перед Богом
  • Відвернення від гріхів і навернення до Бога
  • Зміна мишлення і напрямку нашого життя

Вірити в Євангеліє – означає:

  • вірити, що те, що зробив Ісус на хресті є єдиною підставою, щоб примиритись з Богом і мати з Ним близькі особисті відносини.

Щоб посвятити своє життя Богові потрібно просто помолитися.

Твоя відповідь

Свою віру виявляємо, коли відкриваємо наше життя для Ісуса і запрошуємо Його, щоб Він прийшов і замешкав в нас. Ісус сказав:

“Ось Я стою під дверима та стукаю: коли хто почує Мій голос і двері відчинить, Я до нього ввійду, і буду вечеряти з ним, а він зо Мною.” Об’явлення 3:20

Твоя молитва

Чи хотів би ти відгукнутись на Добру Новину про спасіння? Якщо так, можеш звернутись до Бога словами з нижче наведеної молитви або ж з власними словами. Бог знає тебе! Те, що насправді має значення – це налаштування твого серця і твоя щирість.

Бог знає тебе, і Він любить тебе, Його бажання – щоб і ти знав Його і любив. Ми пропонуємо помолитися так:

“Господь Ісус, дякую Тобі за Твою любов і за те, що Ти прийшов у цей світ, щоб померти за мене. Визнаю, що я сам керував своїм життям і тому згрішив проти Тебе. Пробач мені за це. Я хочу довіритись Тобі і розпочати нове життя з Тобою. Дякую Тобі, що Ти простив мої гріхи. Будь моїм Господом і Спасителем. Зміни мене, щоб я був таким, як Ти бажаєш мене бачити. Амінь.”

Ти молився цією молитвою?