Я почуваюся дуже самотньо

Головна | Я почуваюся дуже самотньо

Ти ніколи не почувався так, ніби усі навколо, окрім тебе, мають кого любити? Коли інші проводять час з близькими, ти почуваєшся самотнім і покинутим. Ні друга, ні подруги. Можливо, твій чоловік чи дружина звертає на тебе зовсім мало уваги або людина, яку ти любиш, живе дуже далеко.

Невже ти завжди будеш самотнім?

Усім хочеться любити і отримувати любов – і в цьому немає нічого поганого. А загалом, здатність любити походить від Самого Бога – співчутливого Бога, який турбується про тебе, знає твої найпотаємніші бажання, знає про твоє прагнення любові – і може задовольнити його. Біблія пояснює, що Бог є любов (1 Івана 4:16) і, як наш Творець, Він передав нам цю любов. А з іншого боку, «ми любимо, тому що Він перший нас полюбив» (1 Івана 4:19).

А що, коли у твоєму житті немає нікого, кого б ти міг любити чи від кого ти б міг отримувати ту любов, якої так прагнеш?

Знайти когось, хто б задовольнив усі твої потреби, неможливо, бо жодна людина не здатна сповна задовільнити твоє прагнення любові. Наше бажання – це потреба чогось глибшого, що пронизує всю нашу душу.

Лише глибина Божої любові здатна заповнити ту порожнечу в наших серцях. Ми були створені для взаємин з Ним, а без цих взаємин – нам чогось бракує.

Бог любить нас, і Він наділив нас здатністю любити Його у відповідь.

Але це вже залежить тільки від нас.

Чи готовий ти відчути безумовну, незрівнянну любов досконалого Бога,
який знає про тебе все?

Розпочни тривалі взаємини з Богом сьогодні.

Дізнайтесь більше про Бога »