Коли я вперше приїхав до СРСР, мене просили ділитися біблійним посланням у різних церквах, які я відвідував. І одне послання я повторював знову і знову.
Це була комбінація із трьох біблійних віршів:
«Відвіку не чули, до ушей не доходило, око не бачило Бога, крім Тебе, Який би зробив так тому, хто надію на Нього кладе!» (Ісая 64:4).
«Але, як написано: Чого око не бачило й вухо не чуло, і що на серце людині не впало, те Бог приготував був тим, хто любить Його!» (1 до коринтян 2:9).
«Бо очі Господні дивляться по всій землі, щоб зміцнити тих, у кого все їхнє серце до Нього!» (2 Хронік 16:9).
Я ділився цими віршами з віруючими у маленьких помісних церквах у всьому СРСР. Вірю, що є причина, чому вони виникли в моєму серці – щоб підбадьорити якнайбільше людей сподіватися лише на Бога, незалежно від обставин!
Сьогодні я написав їх, щоб підбадьорити вас!
Покладати надію на Господа – у цьому ваша безпека!
У вас є Бог, який готовий діяти заради вас, коли ви довіряєте Йому!
У вас є Бог, який готує те, що добре для вас – те, що ви не можете навіть уявити – бо ви любите Його!
У вас є Бог, який готовий виявляти Свою могутність, тому що ваше серце цілком належить Йому!
Повне пригод життя з Ним починається, коли ви цілком довіряєте Йому і впевнені в Ньому!
Моя молитва сьогодні:
Господи, нехай Твої очі знайдуть мене. Я – Твій слуга – готовий і хочу довіряти Тобі у всьому! Амінь!
Дякую за те, що ви є! Ви – справжнє диво!
Стів Вебер