Нещодавно на конференції з вивчення Біблії я звернув увагу на коментар одного з лекторів: «Щоб здобути перемогу над спокусою, ви повинні знати Біблію краще, ніж диявол». Чому він це сказав? Причина – в одній зі спокус Ісуса у пустелі.
Сатана спокушає Ісуса, цитуючи Писання. У Євангелії від Матвія 4:6 він підіймає Ісуса на вершину храму і кидає Йому виклик: «Коли Ти Син Божий, то кинься додолу, бож написано: Він накаже про Тебе Своїм Анголам, і вони на руках понесуть Тебе, щоб об камінь коли не спіткнув Ти Своєї ноги». І у відповідь на таке спотворене використання Писання Ісус викриває сатану, говорячи: «Ще написано: Не спокушуй Господа Бога свого!» (Від Матвія 4:7).
Ісус – Той, Хто не просто знав Писання, а втілив у Собі дух Писання. Ви помічаєте, наскільки влучно Він використовує Слово Боже для перемоги над сатаною? У цьому була Його перемога, і в цьому наша перемога!
А ще ми можемо використовувати Писання, щоб завдавати людям болю. Тому нам потрібен Святий Дух: «І Він нас зробив бути здатними служителями Нового Заповіту, не букви, а духа, бо буква вбиває, а дух оживляє» (2 до коринтян 3:6).
Божий Дух – ось, що дає нам життя!
Моя молитва сьогодні:
Господи, Твоє Слово викриває мене у гріху. Але я вдячний Тобі за те, що Ти не залишив мене. Ти віддав мені Своє життя, щоб я міг бути прощений і перебувати у стосунках з Тобою! Я славлю Тебе сьогодні! Амінь!
Дякую за те, що ви є! Ви – справжнє диво!
Стів Вебер