Історія Гедеона. Зроби перший крок назустріч своєму покликанню

Головна | Blog | Історія Гедеона. Зроби перший крок назустріч своєму покликанню

Все має свій початок… Ісус заохочує вас зробити перший крок (і мене також!). Можливо, страх паралізує вас. Це цілком нормальне почуття, що супроводжує початок нової діяльності, нового проекту. Також цілком природньо запитувати: «Якими є мої здібності, таланти чи вміння?» Однак Бог не покладається на ваші навички, коли доручає вам певну місію. Про це й розповідає нам історія Гедеона.

«І явився до нього Ангел Господній і промовив йому: “Господь з тобою, хоробрий мужу!” … І обернувся до нього Господь і сказав: “Іди з цією своєю силою … Оце Я послав тебе!”» (Судді 6:12-16)

Дивовижно, що Бог називає Гедеона «хоробрим мужем», незважаючи на те, що він не був ані солдатом, ані пророком Божим, як Ілля або Єлисей. Гедеон вважав себе занадто молодим і бідним для такої місії, але Бог бачив у ньому героя, який визволить Його народ від мідіатян.

А як щодо вас? Чи дивитися ви на самих себе так, як це робив Гедеон? Чи сприймаєте ви себе…

– бідними, маленькими та жалюгідними?
– жертвою обставин?
– зневіреними своїми переживання?

Якщо так, тоді це слово сьогодні для вас: Бог не помилився, коли покликав вас для служіння Йому. Він посилає вас на особливу місію, приготовану саме для вас. І Він обіцяє бути з вами.

Ви не повинні бути досконалими чи володіти різноманітними навиками. Просто будьте собою. Адже Бог обирає не так як люди.  «Бо Бог бачить не те, що бачить людина: чоловік бо дивиться на лице, а Господь дивиться на серце». (1 Царів 16:7).

Через те, що ти несеш в собі любов і світло Христа, твоє життя може допомогти змінити життя інших. Подібне трапилося з Оскаром: “Бог продовжує робити дивовижні речі в моєму житті. Він допоміг мені подолати депресію і призначив мене бути Його ногами і руками. Я почав робити євангелізації у своєму студентському містечку, запитуючи студентів, чи потребують вони молитви. Ми сіємо Слово в серця молодих людей. Ми можемо відчувати дію Святого Духа у нашому студмістечку і спостерігати зміни в житті студентів”.

Чудове свідчення, Оскаре! Слава Богу! Друже, ти теж можеш робити великі речі в житті інших! Господь з тобою, хоробрий мужу!

Будьте благословенні!

 

Автор: Ерік Селер’єр

Джерело: Jesus.net