Розпочніть свій щоденник вдячності

Головна | Blog | Розпочніть свій щоденник вдячності

Розпочніть свій щоденник вдячності

 

Розпочніть свій щоденник вдячності

Мені хотілося б, щоб кожен з нас сьогодні вранці проголосив наступні слова, як це колись зробив пророк Єремія: “Оце я нагадую серцеві своєму, тому то я маю надію: Це милість Господня, що ми не погинули, бо не покінчилось Його милосердя, нове воно кожного ранку, велика бо вірність Твоя! Господь це мій уділ, говорить душа моя, тому я надію на Нього складаю!” (Біблія, Плач Єремії 3:21-24)

Як чудово співати хвалу Богу за Його вірність!

Господні милості не мають кінця і вони є новими кожного ранку для всіх нас! Однак іноді ми можемо піддатися спокусі зосередити нашу увагу на всьому тому, що відбувається, зовсім не так як б нам хотілося і не помічати всіх благословінь, які ми переживаємо! Якщо це вам знайомо, дозвольте запропонувати дієву пораду як боротися з цією звичкою – розпочніть вести щоденник вдячності.

Ідея полягає в тому, щоб виділяти кілька хвилин щодня для того, щоб записати те, за що ви вдячні, занотувати думку, натхненну Святим Духом, цікаву ідею або те, на що надихнуло вас щоденне читання Біблії.

Присвячуючи час на те, щоб записати ці речі, ми вчимося більше і більше помічати їх. Це допоможе нам зростати у вдячності Богові. Це дуже дієві ліки від хвилювання, адже після важкого дня вони допоможуть знову зануритися у Господню доброту і захоплюватися Його благословіннями.

Бог вірний. Він не змінився. Я молюся, щоб кожен ваш день наближав вас ще ближче і ближче до Бога!

Автор: Ерік Селер’єр

Джерело: jesus.net