Секрети щасливого шлюбу від пари, яка прожила 75 років разом

Головна | Blog | Секрети щасливого шлюбу від пари, яка прожила 75 років разом

Секрети щасливого шлюбу

Подружжя з Атланти (штат Джорджія, США), що живе разом 75 років, розповіло про головні складові щасливого шлюбу, повідомляє християнський мегапортал invictory.com з посиланням на Christian Today.
Роберт Уокер і Естер Добі одружилися в п’ятницю, 13 лютого 1942 року. Йому було 20, їй 17.

Роберт розповів, що навіть через стільки років, він як тепер пам’ятає той момент, коли побачив Естер вперше. Вона саме йшла до церкви. Він попросив свого кузена влаштувати їм побачення. Відповідь Естер була простою: нехай купить костюм і приходить до церкви. З того часу вони почали ходити до церкви разом.

Через сім місяців він пішов на війну. Естер зізналася в інтерв’ю KCBD11, що за роки війни вона цілком відчула, що таке самотність, і тому, коли чоловік повернувся з фронту, вона присягнулася собі, що не дасть сонцю зайти, якщо вони з чоловіком будуть посварені. Всі 75 років вона залишається вірна цій обіцянці.

Найголовнішим фактором щасливого сімейного життя подружжя назвало здорове церковне життя.

Вони разом відвідують церкву, разом беруть активну участь в житті і служінні громади. А ще вони разом співають, коли їдуть в машині. І це вони теж вважають важливою складовою щасливого шлюбу.

І не менш важливим інгредієнтом щасливого сімейного життя, подружжя, яке прожило разом 75 років, вважає хороше сексуальне життя.
«Ну, якщо у вас гарне сексуальне життя, це допомагає. Вибачте, але це дійсно так», – заявила Естер.
«У нас ніколи не було ніяких проблем в сексі, – з посмішкою додав Роберт. – Це добре вирішує проблеми».

Всесвітньо відомий євангеліст Біллі Грем на своєму сайті заявив якось, що «любов для багатьох людей – це всього лиш емоції, і коли емоції зникають, з ними зникають і відносини»«Але справжня любов – це ще і акт волі, посвята поставити іншу людину на перше місце замість себе», – заявив 98-річний євангеліст і підкреслив, що людям потрібно поставити Бога в центр своїх стосунків у шлюбі, і тоді вони зможуть насолоджуватися справжнім сімейним щастям.

Джерело: ieshua.org